Понеділок, 17.12.2018, 10:33Вітаю Вас Гість | RSS
Великовільшаницька ЗОШ І-ІІІ ст.
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Освітній портал Львівщини

Адміністрація школи


Адміністрація школи 

 
Директор школи

Нагірна Наталія Іванівна - освіта вища, спеціаліст  вищої  кваліфікаційної категорії, працює вчителем математики з 1991року, директор школи з 2005 року. Має добру наукову та методичну підготовку, що визначається її знаннями, інтересами та уподобаннями в галузі математики. Уроки математики сприяють інтелектуальному розвитку учнів,  логічному мисленню, просторовим уявленням алгоритмічної  культури. Вчитель формує в  учнів уміння установлювати причинно-наслідкові зв’язки, вчить самостійно працювати на уроках. Працює над проблемою «Розвиток креативного мислення на уроках математики». Відповідальна, наполеглива у досягненні мети, ініціативна, комунікабельна, досвідчена, компетентна, тактовна. Користується повагою серед колег, учнів, батьків, громадськості.

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Захарчук  Ольга  Петрівна– спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, освіта вища. Працює в школі з 1986 року, заступник директора школи з навчально – виховної роботи. Педагог, виявляє  професіоналізм, ініціативу і творчість. Володіє ефективними формами і методами організації навчально-виховного процесу з математики. Працює над проблемою «Розвиток творчого мислення на уроках математики». Вчителька вміє заохотити учнів до активної розумової діяльності, самостійності, творчості. Ставлячи перед собою завдання реалізації індивідуального підходу до кожного учня, забезпечує навчання на рівні його можливостей. Ввічлива , працьовита, доброзичлива. Користується авторитетом серед учнів, вчителів та батьків.

 
Заступник директора з виховної роботи 
    
Башлядинська Ольга Романівна – освіта вища, за спеціальністю «Вчитель початкових класів  і педагог – організатор», заступник директора з виховної роботи. Має належну теоретичну і фахову підготовку.  Керується  основними державними  документами про національну школу. Працює над проблемою «Реалізація основних завдань і принципів виховання в сучасній системі освіти, формування національно свідомої  всебічно розвинутої особистості школяра». Організовує організаційно-масову та культурно-освітню роботу з учнями, проводить заходи, які сприяють національно -  культурному відродженню, Впроваджує в життя школи і побут школярів народні традиції, звичаї та обряди, виховує  повагу до рідної мови, народної пісні, музики. Створює умови для  самовираження школярів у різних видах діяльності, їх морально-етичного і естетичного розвитку. Організовує доброчинну діяльність, спрямовану на виховання милосердя, доброти, людяності, гуманізму, формує в учнів загальнолюдські цінності й мораль. Шукає і розробляє нові технології виховної  роботи з учнями, сприяє посиленню їх впливу на всесторонній розвиток дитини,  її потреби та інтереси.

 

Форма входу
Пошук
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Друзі сайту