Понеділок, 17.12.2018, 10:10Вітаю Вас Гість | RSS
Великовільшаницька ЗОШ І-ІІІ ст.
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Освітній портал Львівщини

НАШІ ПЕРЕМОГИ


2017 - 2018 навчальний рік

Учні школи – переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад (7 призових місць):

Воловець Світлана, 9 клас -1 перемога – (історія -– ІІІ місце);

Кардаш Олена, 9 клас - 3 перемоги – (французька мова - І місце; трудове навчання - ІІІ місце, фізика – ІІІ місце);

Зубар Зоряна, 9 клас - 3 перемоги –  (математика – ІІІ місце, біологія – ІІІ місце, хімія – ІІІ місце).

Трач Діана, 2 клас – переможець ІІ етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика (ІІ місце).

Воловець Світлана, Кардаш Олена, Зубар Зоряна – переможці обласного заочного конкурсу школярів «Цікава астрономія. Десять кроків у вивченні зоряного неба та Сонячної системи» (ІІІ місце).

Фурда Аліна  -  ІІ місце у ІІ етапі фестивалю – конкурсу «І слово, і пісня матусю, тобі».

Фурда Наталя – І місце у літературному квесті з зарубіжної літератури

Смолінська Христина - ІІ місце у конкурсі «Краща годівничка» обласного етапу Всеукраїнської природоохоронної акції «Годівничка».

Брославський Віталій  - ІІІ місце у конкурсі «Краща годівничка» обласного етапу Всеукраїнської природоохоронної акції «Годівничка».

Учнів 1 класу Великовільшаницької ЗОШ І-ІІІ ступенів Золочівського району Львівської області нагороджені диплом КЗ ЛОР «Львівський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» як найбільш активні учасники Всеукраїнської природоохоронної акції «Годівничка».

Учні Великовільшаницької ЗОШ І – ІІІ ступенів зайняли ІІ місце у районному змаганні " Свято Героїв" у номінації «Похідні чоти» 

2016 - 2017 навчальний рік

Учні школи – переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад (13 призових місць):

1 перемога – Зубар Зоряна, 8 клас (біологія - ІІІ місце),  Гук Марія, 9 клас (французька мова - ІІ місце), Дяків Юлія, 11 клас (французька мова - ІІІ місце), Зозуля Христина, 11 клас (астрономія - ІІ місце);

2 перемоги – Воловець Світлана, 8 клас (історія -ІІ місце, християнська етика – ІІІ місце); Горуйко Гордій, 11 клас (французька мова - І місце; історія - І місце);

5 перемог – Нагірна Марта, 11 клас (екологія - І місце; українська мова - ІІ місце; французька мова -  ІІ місце; хімія - ІІ місце; біологія -  ІІІ місце ).

 

Переможці у грі "Що? Де? Коли?"

Форма входу
Пошук
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Друзі сайту